Еластографія печінки

ЕЛАСТОГРАФІЯ МЕТОДОМ ЗСУВНОЇ ХВИЛІ

За останні десятіріччя Кількість Хворов Із хронічнімі гепатитами збільшується, что неминучий виробляти до Збільшення кількості пацієнтів з цироз печінкі (ЦП) и гепатоцелюлярної карциноми. Сучасним и перспективним неінвазівнім методом Виявлення та визначення стадії, ступенів вираженості фіброзу печінкі ФП при хронічніх захворюваннях печінкі є інструментальне визначення еластічності печінкі - еластографія.

 Неінвазівність, безболісність и Безпечність процедури дозволяють використовуват ее Неодноразово як Динамічний контроль прогресії ФП. Кроме того, Сейчас метод є Економічно вігіднім, що не обмежує працездатність пацієнтів.

 

Встановлен, что степень ФП, визначення с помощью еластографії, тісно корелює з результатами гістологічного дослідження за системою METAVIR. При цьом согласно з класифікацією за системою METAVIR стадія ФП F2 відповідає середня значення еластічності 7,1 кПа, F3 - 9,5 кПа, F4 - 12,5 кПа. Нормальні показатели коліваються в межах 5,5 ± 1,6 кПа, Дещо Вищі в осіб з ІМТ> 30 кг / м 2  (6,3 ± 1,9 проти 5,4 ± 1,5 кПа відповідно; р = 0,0003) . Передбачається, что Показник еластічності печінкі НЕ Залежить від стеатозу и может використовуват як чутлівій маркер ФП и розвитку ЦП у пацієнтів з метаболічнім синдромом.

Печінкова еластичність на Рівні від 2,5 до 7 кПа свідчіть про Відсутність або Слабкий вираженість фіброзу, тоді як рівень 12,5 кПа и вищє відповідає ЦП.

 

Еластографію на сегодня розглядають як багатообіцяючій метод ранньої діагностики ЦП (чутлівість и спеціфічність для печінкової еластічності при діагностіці ЦП - відповідно 87 и 91%

Еластографія методом зсувної Хвилі - інноваційний, точних методів для визначення ступенів фіброзу печінкі при гепатитах та гепатозах. Цей метод:

 • Більш доступним за ціні, чем фібротест крови
 • Неінвазівній На Відміну Від біопсії. 

Таке дослідження стало новим стандартом. У рекомендаціях Європейської асоціації по вивченню хвороб печінкі (EASL) неінвазівні методи обстеження рекомендовані вместо біопсії для пацієнтів з хронічнім гепатитом С.

Еластографія печінкі прізначається до качана лікування для ОЦІНКИ фіброзу, для спостереження за дінамікою процесса, а такоже для ОЦІНКИ прогнозом та ускладнень цироз.

Ми виконуємо діагностику методом зсувної Хвилі на апараті експертного класу Aplio 500 від Toshiba.

 Це та досвід нашого лікарязабезпечує скроню Надійність результатів.

ЕЛАСТОГРАФІЯ ПЕЧІНКІ - КОМУ ПРІЗНАЧАЄТЬСЯ ТА ПІДГОТОВКА ДО обстеження

На еластографію печінкі Направляє, як правило,  лікар інфекціоніст , консультацію которого можна отріматі в нашому  медичному центрі  в Івано-Франківську. Такоже пацієнті, что Знають свой діагноз та слідкують за дінамікою, звертають самостійно. Даній вид еластографії потрібен всім, хто має хронічні захворювання печінкі та інші стани, что ведуть до фіброзу:

 • Метаболічний синдром та цукровий діабет;
 • Ожиріння;
 • Неалкогольний жирової хвороба печінкі;
 • Хронічні вірусні гепатити;
 • Аутоімунний гепатит;
 • Алкогольна хвороба печінкі;
 • атеросклероз;
 • Токсичні та медікаментозні Ураження печінкі.

При запісі на цею вид еластографії в наш центр з собою та патенти мати свіжі (до 2-х тіжнів терміну давнини) результати аналізів на печінкові проби:

 • АЛТ
 • АСТ
 • Білірубін Загальний

Провести обстеження на фіброз печінкі можна в кабінеті «ВікаС» за адресою м. Миколаїв, вул. Севастопольська 61 А

Новости

обстеження судин шиї та голови
16-01-2021
УЗД сонних артерій використовують для встановлення діагнозу при багатьох патологіях (атеросклероз, артеріїт,…Подробнее→

УЗИ суставов
12-12-2020
   Коленный сустав, являясь вторым (после тазобедренного) по величине, в функциональном отношении играет…Подробнее→

Еластографія печінки
27-07-2020
ЕЛАСТОГРАФІЯ МЕТОДОМ ЗСУВНОЇ ХВИЛІ За останні десятіріччя Кількість Хворов Із хронічнімі гепатитами збільшується,…Подробнее→

Яндекс.Метрика